parkingi przy lotnisku w nowym dworze mazowieckim modlin parking lotnisko parkingi dla turystów w modlinie

Dla Klientów

1. Proces obsługi klienta na parkingu ALCATRAZ;

-Rezerwacji najlepiej dokonać przy użyciu formularza znajdującego się na naszej stronie www.parking-lotniskomodlin.pl Ważne by podczas rezerwacji wybrać najbardziej korzystną dla nas lokalizację.

Na chwilę obecną dostępne są trzy lokalizacje naszych parkingów.W zależności z jakiego miasta w Polsce jedziemy, wybieramy najbliższą dla nas lokalizację.Po kliknięciu w okienko (na stronie głównej znajdują się trzy okienka z lokalizacjami) Janówek, Modlin, Pomiechówek, otworzy nam się mapka z adresem parkingu.Rezerwacji należy dokonać na kilka dni przed planowanym wylotem (im wcześniej tym lepiej). -W dniu odlotu, na parking najlepiej jest przyjechać około 20-30min. przed planowanym wejściem do terminala lotnika (czyli około 2.5 godz. przed wylotem).

-Gdy już dotrzemy na wybrany przez nas parking, przekładamy bagaże do naszego busa, po czym odstawiamy samochód na wskazane przez pracownika parkingu miejsce parkingowe,

następnie w biurze obsługi parkingu dokonujemy opłaty za parking, ewentualnie zostawiamy dane do faktury która będzie do odbioru przy odbiorze auta.Następnie nasz kierowca odwozi państwa pod drzwi terminala lotniska w Modlinie.Całkowity czas tej operacji to około 10min. -Po powrocie dzwonimy do naszego kierowcy w momencie gdy odbierzemy już swoje bagaże.Czas przybycia naszego kierowcy to około 2min.Kierowca odbiera nas z lotniska i przewozi na parking,po czym

przekładamy bagaże do państwa samochodu, odbierają państwo fakturę i swoje auto po czym życzymy państwu szerokiej drogi i wyruszają państwo w dalszą podróż. -Transport na lotnisko i powrotny wliczony jest w cenę parkingu, nie ma żadnych dodatkowych kosztów.

2.Jeżeli natomiast chcemy zamówić transport ze wskazanego przez siebie miejsca

( HOTELU, DWORCA PKP, DOMU, RESTAURACJI, LOTNISKA ) na lotnisko lub powrotny należy to zrobić przez specjalny do tego formularz znajdujący się na naszej stronie , lub telefonicznie 513-234-234 ewentualnie kontakt e-mail; biuro@parking-lotniskomodlin.pl.

Informacje dodatkowe:

Jeżeli jesteśmy głodni i zmęczeni po podróży zapraszamy do restauracji BRAMA OSTROŁĘCKA http://www.bramaostrolecka.pl/ znajduje się w sąsiedztwie parkingu w Modlinie i serwuje przepyszne dania kuchni wschodniej. Warto wspomnieć jeszcze że TWIERDZA MODLIN jest miejscem historycznym, i zabytkiem na skalę międzynarodową; http://www.twierdzamodlin.pl/ i bezpośrednio z naszego parkingu w Modlinie można się wybrać w pieszą wycieczkę po twierdzy.

Atuty Naszego
Parkingu

(obiektywne plusy i porównania)