parking modlin nowy dwór mazowiecki parkingi gdzie zostawić samochód w modlinie parkingi w podmodlińskim lotnisku

Jak dojechać do Naszego parkingu ?

ul. Gen. Ignacego Ledóchowskiego 153, 05-160 Nowy Dwór Mazowiecki (dzielnica Modlin)

Nasz parking zlokalizowany jest 1700 wjazdu na lotnisko w miejscowości Nowy Dwór Mazowiecki, dzielnica Twierdza Modlin, Aby dostać się na nasz parking jadąc od strony:

1. Gdańska lub Warszawy - drogą krajową nr 7 kierujemy się zgodnie z drogowskazami na lotnisko Warszawa-Modlin (z drogi nr 7 skręcamy w drogę nr 62 w kierunku Nowego Dworu Mazowieckiego). Po minięciu lotniska (skrzyżowanie ze światłami), jedziemy ok. 400 metrów prosto i skręcamy za ogródkami działkowymi w prawo, a po 100 metrach w lewo. Mijamy cmentarz, wjeżdżamy do Twierdzy Modlin. Następnie jedziemy główną ulicą ok. 1200 metrów prosto. Nasz parking znajduje się po lewej stronie.Na płocie znajduje się baner reklamowy "ALCATRAZ"

2. Serocka, Augustowa, Białegostoku – jadąc drogą krajową nr 62 dojeżdżamy do skrzyżowania z drogą nr 85 i skręcamy w lewo w kierunku Nowego Dworu Mazowieckiego. Po około 600 m dojeżdżamy do ronda i skręcamy w prawo i jedziemy prosto ok. 1500 metrów. Nasz parking znajduje się po prawej stronie. Z daleka będą widoczne banery reklamowe "ALCATRAZ"

3. Nowego Dworu Mazowieckiego, Legionowa lub Warszawy przez Jabłonną– jadąc ulicą Modlińską, która przechodzi w ulicę Wojska Polskiego, dojeżdżamy do drogi krajowej nr 85 i skręcamy w prawo. Po przejechaniu przez most dojeżdżamy do ronda i skręcamy na rondzie w lewo i jedziemy prosto ok. 1500 metrów. Nasz parking znajduje się po prawej stronie. Z daleka będą widoczne banery reklamowe "ALCATRAZ"

W przypadku problemów z dojazdem prosimy o kontakt pod nr tel.: 513-234-234.

05-160 Nowy Dwór Mazowiecki
ul. Gen. Ignacego Ledóchowskiego 153
dzielnica Modlin

Poniżej przedstawiamy mapę lokalizacji parkingu: